Reklama
 • Piątek, 5 lutego 2016 (15:05)

  Są tacy, którzy nie wyobrażają sobie zimy bez krótkiego wyjazdu w góry. I trudno się z nimi nie zgodzić, zwłaszcza kiedy śniegu też nie brakuje.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 lutego 2016 (13:06)

  Jeśli narty, to najlepiej w alpach. tylko gdzie? Francja będzie odpowiednim kierunkiem dla poszukiwaczy dobrej zabawy i kulinarnych przygód. wielbiciele wygody i rodzinnego relaksu powinni postawić na Austrię. A miłośnicy czarnych tras, którzy na stoku pojawiają się pierwsi, a schodzą z niego dopiero po zamknięciu wyciągów? Im polecamy słoneczne Włochy. Iga Nyc

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 4 stycznia 2016 (11:00)

  Grand Budapest Hotel? To właśnie tu. Hrabalowski hotel Praga? Ten sam adres. Słowackie Wysokie Tatry doskonale zachowały atmosferę sprzed stulecia. Być może to właściwości świeżego górskiego powietrza, ale wśród eleganckich hoteli, kameralnych pensjonatów i stacji kolejki wąskotorowej czujemy się jak w austro-węgierskim kurorcie. Albo w przedwojennej Czechosłowacji. Cuda się zdarzają.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 28 grudnia 2015 (09:05)

  Miłośnicy górskiej przyrody, zapaleni narciarze, poszukiwacze mocnych wrażeń i najbardziej wybredni – najmłodsi – w Szklarskiej Porębie wszyscy mogą się zakochać.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 22 grudnia 2015 (14:00)

  Mała miejscowość w centrum ogromnego masywu górskiego Alp Zachodnich

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 18 grudnia 2015 (13:00)

  Położone na wyciągnięcie ręki, tuż przy granicy z Polską czeskie Karkonosze w grudniu okrywa śnieg. Bardzo atrakcyjne zimą są: Szpindlerowy Młyn, Černá hora, Pec pod Śnieżką, Janskie Łaźnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 2 listopada 2015 (13:00)

  Do leżącej na pograniczu Austrii i Szwajcarii doliny Paznaun zimą samochodem można dostać się jedynie od strony Landeck. Najbliższym dużym lotniskiem jest Monachium.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 2 kwietnia 2015 (14:49)

  Wyjazd na narty z dziećmi, zwłaszcza małymi to nie lada wyzwanie, zarówno pod względem strategicznym, jak i finansowym. Zaplanuj swoje wakacje tak, abyście mogli wyłącznie cieszyć się śniegiem i wspólnie spędzonym czasem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 24 marca 2015 (10:05)

  Zimą jest tutaj dużo mroźniej niż w sąsiednich miejscowościach, a śnieg utrzymuje się aż do końca marca. Nawet w środku lata dokuczliwe upały są rzadkością. Dlatego Szczyrk nazywany jest biegunem zimna Beskidu. Swój odmienny klimat zawdzięcza położeniu w głębokiej dolinie potoku Żylica. Wyciągów i tras narciarskich było tu niegdyś więcej niż w jakimkolwiek miejscu na sąsiednim Podhalu. Ze Szczyrku rozbiegają się szlaki turystyczne na wszystkie okoliczne imponujące wierz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 18 marca 2015 (08:05)

  Jeśli pragniesz odrobiny luksusu, marzą Ci się niezapomniane widoki oraz jesteś żądna narciarskich wyzwań, koniecznie wybierz się do Austrii.

  Czytaj więcej Komentarzy:0